Последната промена е направена на:
23 јуни 2017 во 09:50 часот.
Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)Albanian
header_mk
Соопштенија
Филтер по наслов     Прикажи # 
# Наслов Датум
1 КОНКУРС за годишна награда за млади истражувачи за најдобар труд од областа на управување со ризици и осигурување во Република Македонија за 2017 година Вторник, 16 Мај 2017
2 Склучен меморандум за партнерство и соработка меѓу РСБСП и АСО Понеделник, 06 Март 2017
3 Известување Среда, 18 Јануари 2017
4 Доделени наградите за најуспешни творби на Конкурсот по повод Денот на штедењето Вторник, 29 Ноември 2016
5 Наградени по конкурс за деца и млади по повод светскиот ден на штедењето - 31 октомври за 2016 година Понеделник, 14 Ноември 2016
6 Прогласен победникот на Конкурсот за избор на најдобар истражувачки труд од областа на управување со ризици и осигурување во Република Македонија за 2016 година Петок, 04 Ноември 2016
7 Информација за одржана работилница 6-7 Октомври, 2016, Охрид Понеделник, 10 Октомври 2016
8 КОНКУРС ЗА ДЕЦА И МЛАДИ Понеделник, 10 Октомври 2016
9 Известување Понеделник, 03 Октомври 2016
10 Обука Вторник, 20 Септември 2016
 
« ПочетокПред123456789СледноКрај »
Страница 1 од 9

Анкета

Дали сметате дека нашата интернет страница ги задоволува вашите потреби?
 
Дали сметате дека информациите на нашата интернет страница се лесно достапни?
 

 

 

  • Потребна документација
  • Тарифник на АСО
  • Мисија
  • Квартални извештаи
  • Прашајте ја АСО
  • Закони
  • Регистар на друштва за осигурување