Последната промена е направена на:
23 јули 2018 во 12:30 часот.
Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)Albanian
header_mk

finansiska edukacija

Соопштенија
Филтер по наслов     Прикажи # 
# Наслов Датум
21 Доделени наградите за најуспешни творби на Конкурсот по повод Денот на штедењето Вторник, 29 Ноември 2016
22 Наградени по конкурс за деца и млади по повод светскиот ден на штедењето - 31 октомври за 2016 година Понеделник, 14 Ноември 2016
23 Прогласен победникот на Конкурсот за избор на најдобар истражувачки труд од областа на управување со ризици и осигурување во Република Македонија за 2016 година Петок, 04 Ноември 2016
24 Информација за одржана работилница 6-7 Октомври, 2016, Охрид Понеделник, 10 Октомври 2016
25 КОНКУРС ЗА ДЕЦА И МЛАДИ Понеделник, 10 Октомври 2016
26 Известување Понеделник, 03 Октомври 2016
27 Обука Вторник, 20 Септември 2016
28 Соопштение за спроведување на обука и стручен испит за вршење работи на застапување во осигурување и обука и стручен испит за вршење осигурително брокерски работи Петок, 26 Август 2016
29 Агенцијата за супервизија на осигурување и вработените во Агенцијата со акција за помош на настраданите од елементарната непогода Четврток, 18 Август 2016
30 XPRIMM со информации за поплавите Вторник, 16 Август 2016
 
« ПочетокПред12345678910СледноКрај »
Страница 3 од 11

Анкета

Дали сметате дека нашата интернет страница ги задоволува вашите потреби?
 
Дали сметате дека информациите на нашата интернет страница се лесно достапни?
 

 

 

  • Потребна документација
  • Тарифник на АСО
  • Мисија
  • Квартални извештаи
  • Прашајте ја АСО
  • Закони
  • Регистар на друштва за осигурување