Последната промена е направена на:
10 декември 2018 во 11:04 часот.
Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)Albanian
header_mk
Соопштенија
Филтер по наслов     Прикажи # 
# Наслов Датум
31 Конкурс за деца и млади по повод Светскиот ден на штедењето - 31 октомври 2017 Четврток, 07 Септември 2017
32 Склучен Меморандум за соработка меѓу Агенцијата за супервизија на осигурување и Правен Факултет „Јустинијан Први“ Понеделник, 17 Јули 2017
33 КОНКУРС за годишна награда за млади истражувачи за најдобар труд од областа на управување со ризици и осигурување во Република Македонија за 2017 година Вторник, 16 Мај 2017
34 Склучен меморандум за партнерство и соработка меѓу РСБСП и АСО Понеделник, 06 Март 2017
35 Известување Среда, 18 Јануари 2017
36 Доделени наградите за најуспешни творби на Конкурсот по повод Денот на штедењето Вторник, 29 Ноември 2016
37 Наградени по конкурс за деца и млади по повод светскиот ден на штедењето - 31 октомври за 2016 година Понеделник, 14 Ноември 2016
38 Прогласен победникот на Конкурсот за избор на најдобар истражувачки труд од областа на управување со ризици и осигурување во Република Македонија за 2016 година Петок, 04 Ноември 2016
39 Информација за одржана работилница 6-7 Октомври, 2016, Охрид Понеделник, 10 Октомври 2016
40 КОНКУРС ЗА ДЕЦА И МЛАДИ Понеделник, 10 Октомври 2016
 
« ПочетокПред12345678910СледноКрај »
Страница 4 од 12

Анкета

Дали сметате дека нашата интернет страница ги задоволува вашите потреби?
 
Дали сметате дека информациите на нашата интернет страница се лесно достапни?
 

 

 

  • Потребна документација
  • Тарифник на АСО
  • Мисија
  • Квартални извештаи
  • Прашајте ја АСО
  • Закони
  • Регистар на друштва за осигурување